ASIR Lustr DAISY – 146-AV3: Elegance v zlaté a bílé

Lustr je nejen praktickým prvkem interiéru, ale také vynikajícím dekoračním prvkem. ASIR Lustr DAISY – 146-AV3 v kombinaci zlaté a bílé barvy je neodolatelným a luxusním doplňkem do vašeho obytného nebo společenského prostoru. Pro svoji eleganci lze lustr umístit jak do interiéru, tak exteréru nebo nad vchodem paláce a jeho rozměry 48 x 48 cm a výška 34 cm ho dělají dokonalým prvkem jakékoliv místnosti.

Kovové tělo

ASIR Lustr DAISY – 146-AV3 má kovové tělo vysoké kvality, které zajistí, že vám bude sloužit po mnoho let bez jakýchkoliv problémů. Tento designový kousek je nejen velmi elegantní, ale také velmi odolný.

Typ žárovky a ochrana

Pro tento lustr jsou vhodné žárovky s typem závitu E27 s maximálním výkonem 40 W. Je nutné dbát na to, aby byla lampička chráněna před prachem a vlhkostí. Proto ochrana tohoto osvětlovacího tělesa je IP20.

Instalace lustrů a nástěnných svítidel

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Proto je velmi důležité zajistit, aby byla instalace provedena správně a bezpečně.

Chcete si tento úžasný lustr doplnit do vašeho domova nebo kanceláře? Navštivte https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-lustr-daisy-146-av3-zlata-bila a objednejte si ho ještě dnes.

Žárovka není součástí dodávky

Je důležité si uvědomit, že žárovka není součástí dodávky a musí být zakoupena zvlášť.