ASIR Lustr SAFDERUN v měděné barvě – dokonalý doplněk pro váš interiér!


Nabídka kolekce SAFDERUN

V dnešní době se design interiérů stává stále důležitějším prvkem každé domácnosti. A není divu, když užíváme vnitřní prostor tak často, jak tomu je dnes zvykem. Nábytek, elektronika, barevné stěny – to vše jde dohromady a má vytvořit příjemné a harmonické prostředí k pobytu. A právě do této kategorie patří i osvětlení, kde může být lustr ASIR SAFDERUN v měděné barvě tím pravým doplňkem.

Tato kolekce nabízí nejen závěsné lustry, ale také nástěnné osvětlení v elegatním měděném provedení, které dokonale doplní váš interiér do každého koutu.

Popis lustru ASIR SAFDERUN v měděné barvě

Samotný lustr je vyroben z železného těla a má průměr 20 cm a výšku 111 cm. Víčko má stejný průměr jako tělo, tedy 20 cm, a výšku 19 cm. Lustru odpovídá typ žárovky E27 s max. výkonem 40 W.

Co se týče IP ochrany, lustr je zařazen do kategorie IP20. Pro zapojení lustrů nebo nástěnných svítidel bez zástrčky se však doporučuje kontaktovat odborně způsobilou osobu.

Je nutno podotknout, že žárovka není součástí dodávky.

Jednoduchý design lustru v kombinaci s měděnou barvou poskytne ve vašem interiéru krásný a elegantní efekt. Lustr ASIR SAFDERUN bude jistě stát za váš zájem!

Přejděte na stránku s produktem abyste viděli, jak vypadá tento lustr v reálném prostředí.

Závěr

Prostor může být jednoduchý, ale to neznamená, že musí být pozbaven osobitého stylu a nápaditosti. Právě funkčnost a vzhled interiéru mohou mít největší vliv na to, jak se v daném prostředí cítíme, a tudíž i na naši náladu. Proto máme příležitost vybrat si z mnoha druhů nábytku, dekorací a osvětlení. A právě lustr ASIR SAFDERUN v měděné barvě je tím pravým kouskem pro váš interiér.