Bílý květináč na stěnu od PT LIVING – krása do bytu

Už se vám pokojové rostliny nevejdou na police ani okenní parapety? Využijte místo na stěně.

Vtipný a originální. Takový je nástěnný květináč s obličejem. Jakou tam dáte rostlinu, takové bude mít váš nový kamarád vlasy.

Bílý květináč na stěnu od PT LIVING

PT LIVING – moderní doplňky do domova

Nizozemská značka PT LIVING umí chytit za srdce a do vašeho domova přináší doplňky, které jdou ve šlépějích posledních trendů.

Je to také případ bílého nástěnného květináče, který je opravdovým klenotem. S jeho pomocí můžete na stěnu pověsit své oblíbené rostliny, které tak budou mít v místnosti úplně nový rozměr. Tento krásný květináč dostanete v internetovém obchodě nabytekprehledne.cz.

Své interiéry můžete ovšem s tímto nástěnným květináčem ozvláštnit i jinak. Můžete si do něj dát vodu a místo rostlin tam nechat plavat lítající rybičky. Nebo si do něj nasypat kameny a drobné ozdoby.

Bílý květináč na stěnu od PT LIVING - detail

Bílý nástěnný květináč od PT LIVING je hezký a zároveň praktický doplněk do každé domácnosti. Není divu, že aktuálně patří k nejoblíbenějším příslušenstvím do bytu.

Využijte místo na stěně

Už jste unavení z házení květin na stoly, na police nebo na okenní parapety? Pak je právě nástěnný květináč tou správnou volbou pro vás, protože:

  • Ušetříte místo. Pokud už nevíte, kam další květinu umístit, jistě se vám bude hodit právě stěna. Je to perfektní řešení pro menší byty či místnosti.
  • Zašpičková styl. Nástěnný květináč je současně dekorativní prvek, který dokáže oživit i nudné a prázdné zdi. Dobře vypadá jak zavěšen samostatně, tak i ve skupině s dalšími květinovými dekoracemi nebo uměleckými obrazy.
  • Bez obav z poškození. Na rozdíl od klasických květináčů nemusíte mít obavy z toho, že by váš květináč kdy spadl ze stolu nebo poličky. Na stěnu zavěšený květináč je v naprostém bezpečí a nic ho nemůže narušit.

Zkuste to! Určitě nebudete litovat.

Bílý květináč na stěnu od PT LIVING - výhody