Cerný kovový regál Ladder Take Me Home 200 x 115 cm

Regál Ladder od Take Me Home rozhodně nepatří mezi běžné „levné“ regály – je to prostě záležitost pro ty, kdo hledají něco výjimečného. Jedná se o moderní a velmi stylový regál kombinující lakovaný kov a masivní dřevo.

Stylový design

Regál Ladder zaujme svým neokoukaným designem, který určitě upoutá vaši pozornost. Jeho černá kovová konstrukce se skvěle nese s masivními dřevěnými policemi. Regál Ladder je velmi univerzální a hodí se do mnoha různých interiérů – nejvíce ale doporučujeme kombinovat ho s trendy industriálním stylem.

Regál Ladder skvěle poslouží

  • pro uložení knih
  • ultrapopulárních Kikkerland katapultů
  • krásných fotografií z cest
  • výzdoby v podobě rostlin či květin a spousty dalších věcí.

Navíc je Ladder velikostí velmi přiměřený, takže jej můžete postavit v jakékoliv místnosti, aniž by vám překážel.

Ladder je navíc k dispozici ve více variantách – zvolit si můžete např. regál ve vyšších rozměrech nebo v jiné barevné variantě.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Regál Ladder je vyráběn vynikajícími technologiemi z kvalitních a spolehlivých materiálů. Díky tomu můžete být jistí, že vám poslouží mnoho let bez jakýchkoliv problémů.

Není to ale jen krokzázryv – klademe na své výrobky velmi vysoké standardy a používáme prémiové materiály, aby byl produkt Vašich snů dokonalý.

Podmínky zakázkové výroby najdete zde.

Obrázky

Cerný kovový regál Ladder Take Me Home 200 x 115 cm
Cerný kovový regál Ladder Take Me Home 200 x 115 cm

Pokud si nejste jisti, zda je tento regál pro vás tou správnou volbou, rádi vám pomůžeme s výběrem. Kontaktujte nás a my vám ochotně poradíme.