Dětský stůl 8856 lak pro pohodlnou a barevnou učebnu


Krásný koutek pro děti

Zařiďte dětem krásný koutek na hraní, tvoření i k odpočinku. Dětský stůl 8856 lak je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a pevný nábytek pro svoje děti. Tento stůl je vyroben masivu borovice a nabízí zájemcům kombinaci různých barevných provedení. Je možné ho dokoupit s dětskou židličkou 8866 a vytvořit tak krásný set.

Dětský stůl je multifunkčním doplňkem dětského pokoje. Ideální pro tvoření, hraní nebo učení. Malé děti si u něj mohou zahrát s kostkami, stavebnicemi nebo si na něj poskládat puzzle. Pro starší děti je pak ideální pro učení i pro práci na notebooku.

Dětský stůl je vhodný již pro děti od 3 let. Bezpečnostní rohy stolu jsou zakulacené a jeho výška je optimální pro to, aby si děti mohly sednout pohodlně a hrát si s vypětím všech sil.

Kombinace s dětskou židličkou 8866

Je možné si k dětskému stolu dokoupit i dětskou židličku 8866. Ta je vyrobená ze stejného materiálu jako stůl a barevně ladí tak spolu. Dětská židlička je navržena tak, aby se dala snadno přidat ke stolu, ale také od něj snadno a rychle odstranit.

Stůl i židlička jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a zdraví dětí. Laky použité na jejich povrch jsou vodou rozpustné a netoxické. Díky tomu, že jsou materiály, ze kterých jsou stůl a židlička vyrobené, masivní, přispívají k jejich vyšší stabilitě a pevnosti.

Využití ve školách, dětských koutcích a zájmových kroužcích

Dětský stůl 8856 lak může být umístěn nejen do dětského pokojíčku, ale i do jídelny nebo zájmových kroužků pro děti. Jeho předností je, že je velmi lehký a tak ho snadno přemístíte kamkoliv potřebujete.

Stůl je ideální nejen pro samostatné hry dětí, ale také pro výuku a kroužkovou práci. Děti se díky němu mohou učit a přitom mít po ruce vše, co budou potřebovat. Využití tohoto stolu je velmi variabilní a jeho použití v oblasti vzdělávání a výchovy dětí bylo potvrzeno již mnohokrát.

Závěrem

Dětský stůl 8856 lak v provedení masiv borovice nabízí mnoho výhod a je velmi populární mezi rodiči po celém světě. Připravte dětem místo, kde si vychutnají svačinku, namalují první obrázek a postaví stavebnici. Děti si zaslouží svoje místo, kde se budou cítit pohodlně, kde se budou moci učit a bavit se. Dětský stůl 8856 lak je vhodný pro děti od 3 let a lze ho využít jak v soukromých interiérech, tak v školkách a zájmových kroužcích.

Více informací o produktu najdete na stránkách prodejce.

Dětský stůl 8856 lak

Dětský stůl 8856 lak

Zákl