Komfortní spánek na Xora středně vysoké posteli 90/200 cm

Tato patrová postel je ideální pro vašeho potomka, který se bude cítit příjemně a pohodlně na této skvělé posteli. Postel má velkorysou plochu lůžka cca 90 x 200 cm a stabilní konstrukci z masivního bukového dřeva v elegantní bílé barvě.

Stabilní konstrukce z masivního bukového dřeva

Stavba této postele je velice kvalitní a stabilní díky masivnímu bukovému dřevu, které se použilo k její výrobě. To zaručuje, že postel bude vydržet mnoho let a vaše dítě se na ní bude cítit bezpečně.

Integrovaný žebřík pro snadný přístup k lůžku

Díky integrovanému žebříku je postel velmi snadno přístupná. Ten dodává posteli jedinečný vzhled a zároveň usnadňuje přístup k lůžku. Díky tomu se vaše dítě bude moci snadno a rychle dostat do svého útočiště.

Ochrana proti pádu

Aby byl váš potomek v posteli co nejbezpečnější, je tato postel vybavena ochranou proti pádu. V případě, že by se dítě chtělo přehoupnout na druhou stranu, nemusíte se bát, že spadne a zraní se. To dává rodičům větší klid a důvěru v bezpečnost svého dítěte.

Útulný domeček

Tunel a závěsy z látky dokáží postel proměnit na útulný domeček. Vaše dítě se bude cítit jako vlastní království a bude se moci pohodlně schovat pod látkou, což mu dodá pocit bezpečí a soukromí. Postel se tak stane mnohem více než jen místem pro spánek a vaše dítě si ji zamiluje.

Udělejte svému dítěti radost touto originální patrovou postelí! Když si pořídíte takovouto postel, zaručeně nebudete litovat. Postel je vyrobena z kvalitních materiálů, je bezpečná a dává vašemu dítěti pocit pohodlí. Zkrátka ideální volba pro klidný a komfortní spánek.

Xora středně vysoká postel 90/200 cm

Koupíte si ji snadno a rychle na https://www.isolund.cz/produkt/xora-stredne-vysoka-postel-90-200-cm, kde se dozvíte také všechny potřebné informace o produktu.