Kvalitní sklenice od Unie – Duralex v sadě 6 ks s objemem 280 ml


Minimalistický design kolekce Unie

Unie – Duralex je jednou z nejznámějších značek na trhu se skleničkami a dalším nádobím. Jejich produkty jsou vynikající svojí kvalitou, designem a praktickostí. Jedním z nejnovějších přírůstků do nabídky je sada 6 sklenic s objemem 280 ml, které jsou určené především pro koktejly a další alkoholické nápoje. Jejich design sází zejména na minimalismus, takže se budou hodit do jakéhokoliv moderního interiéru.

Vysoká odolnost proti nárazu

Odborníci na kuchyňské potřeby se shodují, že sklenice od Unie – Duralex jsou z hlediska kvality něco naprosto výjimečného. Největší předností tohoto skla je totiž jeho vysoká odolnost proti nárazu. Pokud se totiž sklenka při stolování nešťastně střetne s jiným nádobím, nemusíte se obávat, že by se rozbila. Navíc je toto sklo velmi lehké, takže se s ním pohodlně manipuluje.

Bezpečné používání v myčce či mikrovlnné troubě

Další velkou výhodou sklenic Unie – Duralex je snadnost péče o ně. Můžete je totiž bez obav umývat v myčce či ohřívat v mikrovlnné troubě. Tato sklenice je dostatečně odolná a dokáže zvládnout jakékoli kuchyňské podmínky. Takže pokud se rozhodnete pořídit si tuto sadu, bez obav ji můžete denně používat.

Přejít na produkt na nabytekprehledne.cz

Sklenice ideální pro servírování drinků

Kvalita sklenice má pro servírování drinků velký význam, protože pití se člověk nejprve dívá a hodnotí vizuálně. Pokud totiž drink vypadá krásně a přitažlivě, má větší šanci, že si ho lidé ochutnají a ocení jeho chuť. Sklenice od Unie – Duralex skvěle splňují všechny požadavky na servírování drinků a dokážou udělat z každého koktejlu maličké umělecké dílo.

Užijte si kvalitní sklenice s minimalistickým designem

Takže pokud hledáte sklenice pro koktejly a další drinky, které potěší nejen svou vysokou odolností proti nárazu ale i svým minimalistickým designem, sáhněte po sadě od Unie – Duralex. Koupíte si sklenice značkového výrobce, který je známý pro své kvalitní a praktické výrobky. A když si své sklenice rozložíte na stole, budete mít jistotu, že každý koktejl bude vypadat a chutnat skvěle.