Moderní šedý koberec Narma Nedrema – dvoustranný a praktický rozměr 80 x 250 cm


Moderní šedý koberec Narma Nedrema – dvoustranný a praktický

Jste v procesu vybavování nového bydlení nebo rekonstrukce původního interiéru a hledáte kvalitní koberec? Pokud ano, pak bude tato recenze věnovaná modernímu koberci od značky Narma, jistě pro vás užitečná. Koberec s názvem Narma Nedrema je skvělou volbou. Jeho praktický design a vlastnosti se určitě stanou příjemným doplňkem vašeho bytu.

Dvoustranný a praktický rozměr 80 x 250 cm

Koberec Narma Nedrema je dvoustranný a jeho rozměry jsou 80 x 250 cm, což ho dělá ideálním pro velkou škálu interiérů. Vyniká také tím, že dokáže tlumit zvuk, čímž pomáhá vytvářet příjemnější prostředí. Díky svému modernímu designu a barevnému provedení v šedé barvě se hodí do různých stylů bytových zařízení.

Proti náročným hygienickým podmínkám se stará snadno a rychle. Koberci dokáže snadno odolat i robotický vysavač, takže si můžete užívat do detailu promyšlený interiér bez nutnosti neustálé údržby.

Chcete-li se však ujistit, že vaši investici ochráníte na dlouhou dobu, postačí podložka Metro od stejnojmenné značky a sledujte, jak se koberci úžasně drží na místě.

Vyroben z recyklovaných materiálů a s certifikací

Koberec Narma Nedrema je vyroben z přírodní bavlny a polyesteru, což zajišťuje natolik kvalitní vlastnosti, že ho lze využít i v místnostech s podlahovým topením. Výroba koberece probíhá výhradně z recyklovaných materiálů, čímž se usiluje i o ochranu životního prostředí. Koberec se může pyšnit i certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že je produkt bezpečný pro člověka a zdraví neohrožuje.

Parametry koberce

Koberec má tloušťku přibližně 0,3 cm, v rozích se však zvyšuje na až 1 cm. Opticky se rozšířený okraj pohybuje v rozmezí šířky 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.

Máte-li zájem o zakoupení kvalitního koberce, kterému nechybí praktické vlastnosti a kvalitní design, pak je koberec Narma Nedrema tou správnou volbou. Využijte zdrojů ze stránek https://www.naradi-cz.cz/produkt/sedy-oboustranny-koberec-narma-nedrema-80-x-250-cm, kde si můžete detailně prohlédnout popis koberce a v případě zájmu jej zakoupit.

šedý koberec
koberec Narma Nedrema