Novinka na trhu: Altom Šálek se sítkem Scarlett o objemu 220 ml


Kombinace barev a odolnost porcelánu

Altom Šálek s unikátním designem je novinka mezi kávovými a čajovými sady na trhu. Kombinace několika odstínů intenzivních barev na porcelánu dokonale ladí se sklem. Tento designový kousek do vaší kuchyně přinese barvu a úsměv.

Přes zdánlivou jemnost a náchylnost k rozbití v důsledku mechanického poškození je hrnek Scarlett velmi odolný při každodenním používání. To z něj dělá vhodný doplněk pro každou domácnost.

Vychutnejte si aroma vašeho oblíbeného nápoje

Šálek na kávu a čaj vám umožní vychutnat si aroma vašeho oblíbeného nápoje ještě více. Díky kvalitnímu porcelánu se šálek nepřehřívá a drží si teplo nápoje. Navíc je jeho kapacita o něco větší než u standardních šálků.

Víčko chrání před vylitím obsahu a chrání nápoj proti hmyzu. To znamená, že si můžete užívat svého nápoje venku na terase nebo na zahradě, aniž byste se museli obávat o nečistoty a dotěrný hmyz.

Nadstandardní prvek – porcelánové sítko

Vhodné porcelánové sítko je skvělým řešením pro ty, kteří nemají rádi kovová sítka. Kovová síťka totiž mohou ovlivnit chuť čaje a kávy. Sítko z porcelánu umožňuje volný průchod vodě a zachování původní chuti nápoje.

Zkrátka, Altom Šálek se sítkem Scarlett je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která miluje kávu a čaj. A pokud nechcete, aby váš nápoj chutnal po kovu, sáhněte po porcelánovém sítku.

Nechte se okouzlit krásným designem, nadstandardním provedením a nezapomeňte si objednat svůj vlastní Altom Šálek se sítkem Scarlett o objemu 220 ml ještě dnes! Navštivte www.esrom.cz a nechte se inspirovat.

Novinka na trhu: Altom Šálek se sítkem Scarlett o objemu 220 ml

Novinka na trhu: Altom Šálek se sítkem Scarlett o objemu 220 ml