Novinka: Postel Belmondo I v dubu zlatém/bílé eko materiálu (140×200 cm)


Novinka: Postel Belmondo I v dubu zlatém/bílé eko materiálu

Perfektní výběr pro váš interiér

Best nábytek přináší do svého sortimentu novou postel Belmondo I v provedení dub zlatý/bílý eko materiál. Tento designový kousek je skvělou volbou pro váš interiér.

Postel Belmondo I

Vysoká kvalita materiálu

Postel Belmondo I má rám z laminované desky s šířkou 16 mm, což zaručuje vysokou pevnost a odolnost nábytku. Postel je dodávána bez matrace, což vám umožní zvolit tu pravou pro váš spánek.

Snadná montáž

Postel je dodávána v demontu, ale její sestavení není vůbec složité. K balení je přiloženo 15 ks panelů s rozměrem jednoho kusu panelu 84×42 cm. Lepidlo na panely není součástí balení, ale sestavení postele není závislé na použitém druhu lepidla.

Postel Belmondo I

Rozměry

Postel Belmondo I v dubu zlatém/bílé eko materiálu (140×200 cm) má parametry 143,4 x 203,2 x 40 cm. Tyto parametry zaručují dostatečné pohodlí při spaní, ale zároveň postel nezabere příliš mnoho místa v místnosti.

Závěr

Pokud hledáte designovou postel, která zároveň nabízí vysokou kvalitu, postel Belmondo I je tou pravou volbou pro vás. Navíc, s její snadnou montáží si můžete užít svůj nový nábytek v krátké době od jeho zakoupení.

Nabídku na nákup této postele naleznete na stránkách Best nábytek