Nový kameninový talíř Green Gate Dina – praktický a stylový pomocník v kuchyni!

Jemné vzory, pastelové barvy a k tomu všemu cit pro krásu.

Green Gate opět dokazuje, že do romantických domovů prostě patří. Ať už jde o porcelán, textil či dekorace, všechny tyto produkty jsou charakteristické svou jednoduchostí, vkusnými vzory a pastelovými barvami. A nový kameninový talíř Green Gate Dina není výjimkou.

Tento talíř má rozměry 20.5 cm a je dostupný v několika variantách s různými jemnými vzory v pastelových barvách, které dokážou okamžitě zvýraznit každou připravenou pochoutku. Díky svému praktickému designu a odolnosti vůči poškrábání bude talíř skvělým pomocníkem v každé kuchyni.

Green Gate Dina talíř

Kameninový materiál, ze kterého je talíř vyroben, je velmi odolný a vhodný i pro použití v mikrovlnné troubě a myčce nádobí. Talíř je tak vhodný nejen pro každodenní použití při každém jídle, ale také na slavnostní večeře či oslavy. Je to prostě praktický a stylový pomocník, který zkrášlí každý stůl.

Navíc, kameninový materiál přináší další výhodu – talíř je velmi lehký, takže se s ním snadno manipuluje a přenáší i pro děti. A když se jedná o produkty Green Gate, víte, že za jejich nákup si můžete být jisti, že máte do své sbírky přidán kvalitní a stylový produkt s dlouhou životností.

Různé varianty Green Gate Dina talířů

Zkuste si nyní objednat svůj nový kameninový talíř Green Gate Dina a udělejte si radost novým praktickým a stylovým pomocníkem do vaší kuchyně. Bude zárukou toho, že budete při každém jídle pohledem příjemně naladěni a dokážete si vychutnat každou pochoutku více.