Originální květináč vyrobený z mozaiky – šedý šnek


Co je to květináč ve tvaru šneka?

Květináč ve tvaru šneka je dekorativní prvek, který se hodí do zahrady, květinové skalky, ale také na terasu nebo balkon. Tento originální květináč vypadá jako šnek, na jehož tělo byla přilepena barevná mozaika.

Jaký je vzhled šedého květináče?

Šedý květináč ve tvaru šneka je velmi pěkný. Jeho tělo je tvořeno malými kousky šedé mozaiky, která dodává květináči zajímavý vzhled. Na každém mozaikovém kousku jsou drobné průsvitné skleněné kamínky, které světlo krásně odrážejí. Tento květináč je nejen krásný, ale také praktický. Můžete do něj umístit různé rostliny a ozdobit jím svůj domov.

květináč ve tvaru šneka

Jaký materiál byl použit na výrobu květináče?

Na výrobu tohoto květináče se použil kovový materiál, na který byla následně přilepena mozaika. Tento materiál má velmi dobré vlastnosti a je vhodný i pro venkovní použití. Květináč je velmi odolný, takže nebudete muset řešit jeho pravidelnou údržbu.

Kde si můžete takový květináč zakoupit?

Takový květináč lze sehnat v mnoha e-shopech, ale i v kamenných prodejnách s květinami. Jednou z možností, kde si tento květináč můžete zakoupit, je například e-shop https://www.nabytekhned.cz/produkt/kvetinac-snek-s-mozaikou-sedy.

květináč ve tvaru šneka

Jak je květináč udržován?

Květináč ve tvaru šneka není nijak obtížný na údržbu. Občas ho stačí jen opláchnout vodou, aby se odstranila nečistota. Díky mozaice je ale tento květináč docela těžký, takže se nedoporučuje ho přemisťovat každý den. Pokud ho budete chtít přemístit, je lepší zkontrolovat, zda nejsou na spodu květináče žádné kaminky, které by se mohly uvolnit a způsobit tak jeho poškození.