Rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Berlin 03

Rohová sedací souprava TREVISCO na první pohled upoutá moderním designem a zajímavými tvary. Tato sedací souprava je ideální volbou pro milovníky minimalistického stylu a maximálního komfortu. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste zaručí pohodlné posezení.

Rohová sedací souprava TREVISCO Berlin 03

Moderní design a kvalitní provedení

Rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Berlin 03 je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Moderní a stylový design této sedací soupravy dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Barva Berlin 03 dodává sedací soupravě elegantní a sofistikovaný vzhled.

Rohová sedací souprava TREVISCO Berlin 03

Pohodlné posezení pro celou rodinu

Rohová sedací souprava TREVISCO má rozměry 274 x 194 cm, což z ní činí ideální místo pro odpočinek a relaxaci celé rodiny. Díky kombinaci polyuretanové pěny a pružin faliste poskytuje sedací souprava maximální pohodlí. Všechny sedací plochy jsou potaženy kvalitním textilním materiálem, který je snadno udržovatelný a odolný proti opotřebení.

Rohová sedací souprava TREVISCO Berlin 03

Výhodné online nákupy na Maliboo.cz

Pokud vás zaujala rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Berlin 03, můžete si ji snadno a rychle objednat na našem eshopu Maliboo.cz. Naše společnost nabízí širokou škálu nábytkových produktů s moderním designem a kvalitním provedením.

U nás na Maliboo.cz si můžete snadno vybrat nábytok dle vašich představ a požadavků. K výrobkům nabízíme garantovanou kvalitu a rychlé dodání přímo k vám domů. Navíc jsou všechny naše produkty za velmi atraktivní ceny.

Nečekejte a využijte výhodných cen a objednejte si dnes rohovou sedací soupravu TREVISCO v levém provedení Berlin 03 na Maliboo.cz!