Sada 16 černých kovových příborů Kave Home Fer pro stylizované stolování

Elegantní příbory Kave Home Fer se zaoblenými tvary skvěle poslouží k pohoštění vás, vaší rodiny i vašich hostů. Tato sada v černém provedení obsahuje 4 vidličky, 4 nože, 4 polévkové lžíce a 4 kávové lžičky. Je ručně vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Příbory lze mýt v myčce na nádobí, ale doporučujeme je omývat v ruce pro zachování jejich dlouhé životnosti.

Kvalitní nerezová ocel pro dlouhou životnost

Tato sada černých kovových příborů Kave Home Fer je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zaručí jejich dlouhou životnost. Ocel je materiálem, který je odolný proti korozi a nepatrnému protlačení. Tuto vlastnost využívají výrobci příborů a zvolení tohoto materiálu je výhodné pro udržení esteticky působivého vzhledu a funkčnosti příborů i při četném používání. Při použití v myčce na nádobí však čekejte sníženou životnost příborů.

Příjemně zaoblené tvary pro komfortní používání

Vidličky, nože, lžíce a kávové lžičky mají příjemně zaoblené tvary, které přispívají k jejich komfortnímu používání. Hrany a rohy příborů jsou zaoblené aby nedráždili citlivé dásně a ústní sliznici, a elegantní design příborů dokáže podtrhnout vkusně připravené jídlo.

Vhodné pro různé příležitosti

Sada černých kovových příborů Kave Home Fer je ideální pro různé příležitosti. Elegantní vzhled je precizně sladěn a vhodný i pro slavnostnější události jako je například svatba nebo silvestrovský večírek. Nebo lze použít během celého roku jako nezbytnou součást vybavení kuchyně pro každodenní používání.

Sada černých kovových příborů Kave Home Fer

Tento set 16 černých kovových příborů Kave Home Fer je ideální pro každého, kdo oceňuje kvalitní design a estetické zpracování svého jídelního servisu. Pokud chcete odlišit svůj stůl od ostatních, tato sada černých příborů je tou pravou volbou. Koupit tuto skvělou sadu si můžete na stránkách Isolund.cz.