Scandi Dubový jídelní stůl Brusom 160×90 cm – styl a kvalita pro váš domov

Nádherný jídelní stůl Bruson je inspirovaný severskými zeměmi a bude stylovou ozdobou vašeho domova. Černě lakovaná kovová podnož je vyrobená do moderního tvaru „X“ a spolu s deskou skvěle ladí. Ta je vyrobená z melaminové desky potažené dubovou dýhou a působí moderním dojmem. Hodí se do moderních interiérů s nádechem skandinávského stylu.

Styl skandinávského minimalismu

Skandinávský minimalismus se vyznačuje jednoduchými liniemi a především bílou barvou. Stůl Brusom se sice částečně odchyluje od této tradice, ale díky svému modernímu a minimalistickému designu se ideálně hodí do interiéru severského stylu. Při nákupu tohoto stolu získáte nejen perfektní funkční kus nábytku, ale také kousek umění, který skvěle doladí váš interiér.

Kvalitní a odolný materiál

Stůl Brusom je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Melaminová deska potažená dubovou dýhou přináší stolu nejen estetickou hodnotu, ale také zaručuje odolnost vůči oděru a poškrábání. Černě lakovaná kovová podnož má moderní vzhled a zajišťuje stabilitu celé konstrukce stolu. Pro každodenní používání je to ideální volba, protože stůl je snadno udržovatelný a dlouhodobě vydrží.

Opravdu jedinečný stůl, který upoutá pozornost

Při hledání nového jídelního stolu je důležité zvážit funkčnost, estetiku, kvalitu a samozřejmě cenu. Stůl Brusom splňuje všechny tyto požadavky a navíc je opravdu jedinečný. Jeho moderní vzhled s černou kovovou podnoží a dubovou deskou potaženou melaminem dokáže upoutat pozornost a působit jako dominantní prvek v místnosti.

Scandi Dubový jídelní stůl Brusom 160x90 cm

Údržba stolu Brusom

Při používání a údržbě stolu Brusom je důležité pamatovat na to, že se jedná o kvalitní nábytek, který je nutné starat se s péčí. Doporučujeme použití měkké prachovky bez brusných účinků při utírání prachu. Nikdy nečistit agresivními čistícími prostředky nebo prostředky s abrazivním efektem. Stejně tak není vhodné umístit stůl do vlhkého prostředí nebo k vytápěcím zařízením, čímž by mohlo dojít k deformaci a popraskání.

Scandi Dubový jídelní stůl Brusom 160×90 cm je vynikajícím příkladem kombinace sofistikovanosti, funkčnosti a jedinečné estetiky. Pokud hledáte stůl, který bude stylovou ozdobou vaší jídelny, zainvestujte do tohoto kvalitního a moderního nábytku. Můžete si jej zakoupit na isolund.cz.