Šedé závěsné svítidlo s balonovým skleněným stínítkem od Tomasucci


Popis produktu

Šedé závěsné svítidlo se skleněným stínítkem Balloons – Tomasucci je nejen funkčním osvětlením, ale také moderním designovým prvkem do vašeho interiéru. Skleněné stínítko je v tvvaru koule a připomíná balon. Světlo se tedy stane hémkouvním bodem vašeho salonu nebo ložnice. K dostání je na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/sede-zavesne-svitidlo-se-sklenenym-stinitkem-balloons-tomasucci.

Specifikace produktu

Šedé závěsné svítidlo s balonovým stínítkem má celkovou výšku 160 cm a průměr stínítka 25 cm. Světlo je určeno pro žárovky s E27 patou a maximálním výkonem 40 W. K ovládání osvětlení slouží spínač na stěně, případně regulace světla pomocí externího stmívače.

Designové provedení

Tomasucci se nebojí experimentovat s designem a tento produkt není výjimkou. Šedý odstín stínítka je skvělým základem pro neobvyklou kouli připomínající balón. Světlem pronikajícím skleněným stínítkem vytváří příjemnou atmosféru do vašeho interiéru.

Obrázky produktu

Zde naleznete několik fotografií produktu pro lepší představu o jeho vzhledu a navození atmosféry v různých prostorách.

Šedé závěsné svítidlo se skleněným stínítkem Balloons - Tomasucci
Šedé závěsné svítidlo se skleněným stínítkem Balloons - Tomasucci

Závěr

Pokud se rozhodujete pro originální osvětlení svého interiéru a zároveň toužíte po moderním designovém prvcem, je právě šedé závěsné svítidlo se skleněným stínítkem Balloons od Tomasucci volbou, kterou jistě nebudete litovat. Vhodný do různých prostor, jako jsou ložnice, obývací pokoje či kanceláře.