Sprchová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez sprchového setu – recenze a specifikace 32837000


Sprchová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan – recenze a specifikace

Popis produktu

Sprchová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez sprchového setu 32837000 je vyrobena pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou sprchovou baterii pro svou koupelnu. Jedná se o pákovou nástěnnou baterii, která je navržena tak, aby splňovala všechny Vaše požadavky na koupelnový design. Tato baterie je v oblém designu a v chromovém provedení, které působí moderně a elegantně.

Specifikace produktu

  • Rozteč baterie: 150 mm
  • Materiál: kovové
  • Typ baterie: páková nástěnná
  • Barva: chromová
  • Typ ventilu: keramický ventil
  • Typ připojení: flexibilní připojení k hadici

Výhody sprchové baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan

Tento produkt nabízí množství výhod pro Vaši koupelnu, které bych rád přiblížil.

Jednoduchost

Sprchová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837000 nabízí jednoduchost a lehkost manipulace. Ovládání této baterie je naprosto intuitivní a usnadňuje tak ovládání sprchy.

Vysoce kvalitní materiály

Materiál, ze kterého je tato baterie vyrobena, je velmi kvalitní kov. Tento materiál vysoké kvality je zárukou dlouhé životnosti produktu a odolnosti času. Navíc je tento materiál velmi elegantní a moderní.

Keramický ventil

Tento produkt má keramický ventil, který zajišťuje, že baterie neoteče ani neteče, a umožňuje tak dokonalou kontrolu vody a její teploty. Díky tomu si můžete užít sprchu bez jakýchkoli starostí.

Nakupování

Pokud Vás tato sprchová baterie zaujala, můžete ji zakoupit na našem e-shopu za atraktivní cenu. Pro více informací o produktu a pro objednávky můžete kliknout na tento odkaz: https://www.sidonia.cz/produkt/sprchova-baterie-grohe-eurosmart-cosmopolitan-bez-sprchoveho-setu-150-mm-chrom-32837000.

Závěr

Sprchová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez sprchového setu 32837000 je velmi kvalitní a moderní produkt, který doplní Váš koupelnový design. Je navržen tak, aby splňoval nejnáročnější požadavky na koupelnové zařízení. Tato sprchová baterie vám umožní přenést svou koupelnu do nové úrovně.

Sprchová baterie Grohe

Tento produkt nabízí kvalitní materiály, keramický ventil a jednoduchost ovládání – všechny tyto výhody vás přesvědčí, že tuto sprchovou baterii potřebujete. Navštivte naši stránku a objednejte si ji ještě dnes!