Stropní svítidlo TooLight Meta černé – moderní design pro váš interiér


Popis

Lampa je vyrobena z kovu se stropním krytem. Svítidlo má závit pro žárovku E27. Žárovky lampy lze otáčet, což dává svobodu uspořádání.

Světelný zdroj není součástí balení.

Vlastnosti

  • Barva: Černá
  • Material: Kov
  • Závit: E27

Vzhled

Toto stropní svítidlo je příkladem moderního designu. Jeho černá barva mu dává elegantní vzhled a zároveň se může dobře hodit k mnoha jiným barvám v interiéru.

Lampu můžete umístit v kuchyni, obývacím pokoji nebo pokoji dětí.

Stropní svítidlo TooLight Meta černé

Většina instalatérů doporučuje věšet stropní svítidlo do výšky přibližně 2,4 metru. Je důležité zvolit správnou výšku, aby světlo bylo dostatečně rozptýlené a mělo kvalitní osvětlení.

Umístění

Lampa je vhodná do všech interiérů, které potřebují kvalitní osvětlení. Můžete ji umístit do:

Obývacího pokoje

Stropní svítidlo může být velkým pomocníkem v obývacím pokoji, kde trávíme mnoho hodin s rodinou nebo přáteli. Hlavním cílem je vytvořit pohodovou a příjemnou atmosféru v místnosti.

Kuchyně

Ve kuchyni potřebujeme dostatečné světlo, abychom viděli, co vaříme a připravujeme. Světlo by mělo být optimálně umístěno nad kuchyňským stolkem.

Dětského pokoje

Stropní svítidlo může být v dětském pokoji velkým pomocníkem při udržování koncentrace a pro zdravý vývoj dětí. Je důležité, abychom zvolili správné osvětlení pro příjemný pobyt našeho dítěte v pokoji.

Umístění stropního svítidla TooLight Meta černé

Závěr

Stropní svítidlo TooLight Meta černé je moderní, praktické a elegantní svítidlo pro každý interiér. Udělejte z něj skvělý doplněk vašeho domova! Pokud se vám líbí, můžete si ho zakoupit na stránkách Velký Nábytek.