Stylová obývací stěna Lenti v ořechovém provedení s bílými detaily od Hanah Home

Jak zařídit obývací pokoj, ve kterém bude radost odpočívat i trávit čas s rodinou a přáteli? Odpověď zní obývací stěnou Lenti!

Originální design, který upoutá pozornost

TV stolek, nástěnná skříňka a policová skříňka jsou vybaveny originálním designem dvířek, které upoutají veškerou pozornost. Tyto detaily rozhodně neuniknou pozornosti vašich hostů a jistě budou předmětem mnoha dotazů.

Spousta úložného prostoru pro rychlé uklizení

Nebudeme se však věnovat pouze vzhledu stěny, ale také její praktičnosti. Obývací stěna Lenti totiž disponuje spoustou úložného prostoru, kam můžete rychle schovat všechny věci a mít tak v mžiku uklizeno pro případnou návštěvu.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Vznik obývací stěny Lenti od Hanah Home probíhal s důrazem na kvalitu a použití kvalitních materiálů. Stěna je vyrobena z 18 mm melaminové desky, což jistě zaručí, že si budete moci užívat vaši novou stěnu po mnoho let.

Odkaz pro koupi

Pokud vás Lenti zaujala, můžete si jí zakoupit na stránkách Kup si nábytek.

Lenti je opravdu kus nábytku, který vám jistě udělá radost a bude sloužit jako dominantní prvek vašeho obývacího pokoje.

Přemýšlíte-li tedy, jak svůj obývací pokoj vylepšit a udělat z něj útulné místo, kde se budete cítit jako doma, obývací stěna Lenti je rozhodně tou správnou volbou.

Stylová obývací stěna Lenti

Zdroj: Kup si nábytek