Tmavě hnědý dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN 220 x 95 cm – skvělý kousek do každých jídelních prostor!

Robustní jídelní stůl ROWICO BROOKLIN se stane chloubou každé jídelny. Jeho deska z lakovaného masivního dubu má FSC certifikaci – výroba stolu tak nezatěžuje životní prostředí.

Tmavě hnědý dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN 220 x 95 cm je kvalitním kusem nábytku, který si získá vaše srdce. Jeho elegantní a moderní design udělá vaší jídelnu dokonalou. Pokud chcete, aby vaše jídelna vypadala skutečně působivě, je tento stůl tím pravým řešením pro vás.

Široká dřevěná podnož stolu zajišťuje jeho maximální stabilitu

Vytvořte si takový jídelní prostor, o kterém se vaši hosté budou bavit. Stůl je navržen tak, aby zvládl jak běžné používání, tak i nepředvídatelné návštěvy a párty. Jeho široká dřevěná podnož zajišťuje maximální stabilitu a garantuje, že se na něm nikdy nezacouvnete.

Stůl má rozměry 220 x 95 cm, což jej dělá ideální volbou pro větší rodiny. Budete mít dostatek místa, kam se přáti, a stůl stále nedominuje celému interiéru. Navíc si můžete vybrat barvu, která se nejlépe hodí k ostatnímu nábytku.

Více velikostí a barev stolů, které jsou dostupné s různě tvarovanými podnožemi

Tento stůl je součástí série BROOKLYN, takže pokud máte jiné představy o velikosti nebo barvě, může se vyplatit podívat se na další nabídku. Můžete si vybírat mezi více velikostmi stolu, a to od menších až po ty největší. Barevné kombinace jsou široké a určitě najdete tu svou.

Tmavě hnědý dubový jídelní stůl ROWICO BROOKLYN 220 x 95 cm

Cena tohoto stolu není nejlevnější, ale kvalita a robustnost jsou bezkonkurenční. Navíc se jedná o investici na mnoho let. Pokud hledáte kvalitní a nádherný jídelní stůl, ROWICO BROOKLYN 220 x 95 cm bude skvělou volbou pro vás.