Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno s chromovaným povrchem a bez podomítkového tělesa


Úvod

je moderní a elegantní baterie, která se hodí do jakéhokoliv koupelny. Je vyrobena z kvalitních materiálů a její práce je naprosto spolehlivá. Navíc se jedná o senzorovou podomítkovou baterii, která je velmi uživatelsky přátelská a nezbytná pro současný moderní svět. Průtok této baterie je 5 litrů/minutu.

Vlastnosti

Chromovaný povrch

Baterie má krásný chromovaný povrch, který jí dodává moderní a elegantní vzhled. Díky tomu se hodí prakticky do jakéhokoliv stylu koupelny a dokonale ladí s dalšími chromovanými prvky.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno

Bez podomítkového tělesa

Baterie je bez podomítkového tělesa, což ji činí velmi snadno použitelnou. Díky tomu se nemusíte trápit s podomítkovou montáží a můžete ji připojit přímo k instalaci.

Senzorová podomítková baterie

Tato baterie je senzorová, což znamená, že se spouští automaticky a nemusíte se s ní vůbec snažit. Stačí k ní přiložit ruce a voda začne téct. Tato funkce zajišťuje nejen krásný design, ale také úsporu vody.

Senzorová podomítková baterie

Závěr

je vynikající volbou pro každou moderní koupelnu. Je velmi uživatelsky přátelská, snadno použitelná a její průtok je 5 litrů/minutu. Pokud hledáte baterii, která bude šetřit nejen vodu, ale také váš čas, je to určitě ta správná volba.

Klikněte zde, pokud chcete získat další informace a objednat si tuto skvělou baterii ještě dnes!