Vánoční kokosová rohožka s motivem hnědé vločky, velikost 39 x 59 cm


Vánoční kokosová rohožka s motivem hnědé vločky

Krásná a praktická doplňující dekorace do každé domácnosti

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním úkolem rohožek je zachycení nečistot. Díky jejich kartáčovému povrchu automaticky čistí obuv všech příchozích a pomáhají tak udržovat čistotu.

Vizuální dojem kokosové rohožky je velmi důležitý. Rohožka je navíc vaší vizitkou, její vzor napovídá mnoho o obyvatelích nejen návštěvám.

Velikost a motiv rohožky

Tato kokosová rohožka s motivem hnědé vločky má velikost 39 x 59 cm. Je ideální pro každodenní použití do bytu, rodinného domu nebo na chatě.

Vánoční dekorace

Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, bude tato kokosová rohožka s jemnými vločkami v hnědé barvě příjemným doplňkem vaší vánoční výzdoby. Pokud jste již vybavili vánoční stromeček, venkovní výzdobu a byt nechcete překombinovat, může být právě tato rohožka skvělou volbou pro všechny milovníky Vánoc.

Výsledkem je krásný, vánoční design, který skvěle zapadá do každého interiéru. Pokud chcete mít vánoční dekoraci, ale nechcete příliš vynakládat, tento drobný kousek prací je skvělou volbou.

Kde si rohožku zakoupit

Najdete ji na https://www.naradi-cz.cz/produkt/kokosova-rohozka-motiv-vanocni-vlocka-hneda-39-x-59-cm, kde si můžete vybrat z velkého množství různých rohožek. Vyberte si tu správnou pro vaši domácnost a těšíme se na vaši spokojenost.

kokosová rohožka s motivem vloček